English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

کودتا کار اردوغان بود، این هم سند !

کودتا کار اردوغان بود.

دلیل: کودتا کار اردوغان بود چون کودتا فقط 4 ساعت طول کشید و خیلی زود سرکوب گردید.

سوال: یک کودتای خوب و دست اول بایستی چند ساعت طول بکشد؟ بعد از گذشت چند ساعت از شروع کودتا می توان گفت کودتا کار دولت نیست؟ اگر یک کودتای واقعی صورت گرفت و کمتر از 4 ساعت به نتیجه رسید آن وقت چه خواهد شد؟ آیا نتیجه ی کودتا رسمی است یا باید کودتا را تکرار کرد؟ البته می شود کودتا را رفت و برگشت هم نمود. یک بار دولت کودتا بکند و دفعه ی بعد کودتاگران تا ببینیم کدام یک بیشتر طول می کشد و برنده مشخص گردد.

دلیل: کودتا کار اردوغان است چون کودتاهای واقعی در ترکیه بعد از ساعت 3 صبح شروع می شوند نه ساعت 11 شب.

سوال: آیا زمان کودتا در تابستان و زمستان با هم یکسان است یا با طلوع آفتاب عقب و جلو می رود؟ عموما یک کودتای ایده آل و بین المللی در چه ساعتی باید شروع بشود؟ اگر کودتا در کشوری مثل سوئد صورت بگیرد و آفتاب هم که در سوئد در تابستان قبل از ساعت 2 صبح طلوع می کند، الان حکم کودتاگران چیست؟ قبول می شود این کودتا یا باید کفاره ی کودتا را مجدد در زمستان ادا کرد؟

دلیل: کودتا کار اردوغان بود چون یک عده ی اندک سرباز رده پایین به خیابان آمدند و زود هم فرار کردند.

سوال: در یک کودتای مجلسی و جون دار دقیقا حداقل چه تعداد ژنرال، سرهنگ، سرباز، دریادار، پرچمدار، سیم خاردار و ... لازم است؟ چه تعداد باید کشته بشوند تا کودتا رسما کودتا بشود؟ اگر کودتایی واقعی صورت گرفت و زیر 200 نفر کشته شوند آن وقت حکم آن کودتا چیست؟ همچنین مضنه ی بازار در مورد بمباران مجلس حدودا چقدر است؟

دلیل انحرافی: اگر هم کودتا کار اردوغان نباشد، آن وقت کشتن سربازان کودتاگر کار اردوغان است. کلا یک چیزی که خیلی هم بد است کار اردوغان است.

سوال: عموما با کودتاگران چه باید کرد؟ اگر شعبان بی مخ در 28 مرداد به دست هواداران مصدق می افتاد چه غذایی با او درست می کردند؟ در روزهای اول انقلاب 57 پلیسهایی که به دست مردم می افتادند بدنشان حدودا به چند قسمت تقسیم می گردید؟ در تابستان 88 مردم با بسیجیهای گیر افتاده در میانشان دقیقا چند بوس و بغل رد و بدل می کردند؟

* می شود با هر چیزی که دلمان بخواهد مخالف باشیم و متنفر و حالمان هم به هم بخورد. این حق هر فردی است. دلیل هم نمی خواهد بعضا، لازم هم نیست برای این تنفر دلیل ساخت. صاف و پوست کنده بگوییم "بدمان" می آید. پوشاندن این تنفر در لفافه و دلایل عجیب و غریب، قبل از همه چیز توهین به شعور خودمان است.

همین!

*****

امیر مردانی

یادداشت آذوح

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter